Туризм на Полтавщині, фото-сафарі

Туризм, фото-сафарі

Послуги туризму

Кожен хто хоча б раз в дитинстві ходив в походи, і цінує туризм та цілковите єднання з природою, неодмінно зацікавиться нашими лісовими туристичними маршрутами. Під час подорожі цими стежками Вам можуть трапитись мешканці наших лісів: благородний олень, козуля, кабан, лисичка та зайчик, байбак та куниця, а якщо пощастить то можна зустріти і лісового велетня – лося. Життя тварин можна спостерігати з мисливської вежі. Маршрутами можна подорожувати як пішки так і на велосипеді, на човні по річці , або на авто чи квадроциклі.

Фенікс Хантер пропонує новий напрямок екологічного туризму

Еко-екскурсія сафарі – тур являє собою прогулянку на авто чи квадроциклах в саме серце дикої природи Полтавщини. Це можливість власними очима не тільки побачити світ дикої природи, але і стати її частинкою.

Під час подорожі ви зможете спостерігати: оленів , козуль, диких кабанів, муфлонів та лань, байбаків , зайців та лисиць в їх звичайному середовищі перебування, в стані природної волі, а не дивитись на них крізь грати зоопарку. Для любителів фотозйомки буде чудова нагода вполювати ексклюзивний кадр і відчути серцебиття живої дикої природи через об’єктив фотокамери.

Сафарі у Фенікс Хантер це дійсно особлива та неповторна подорож в царство тварин та дикої природи.

 

Вартість сафарі та особливості

Вартість сафарі від 1500грн. (від 1 по 4 особи) до 6000грн. на вантажопасажирських автомобілях (від 1 до 12 осіб), на квадроциклі 600грн. за годину з особи. Вашим водієм та гідом буде єгерь – людина, яка знає кожного звіра в угіддях «Фенікс Хантер» особисто.

Екскурсія триває 3 години

  • Ввечері:  в літній період  з 17 до 20,  зимовий -з 19 до 22 години.
  • Вранці: влітку з 06 до 09 години, взимку з 08 до 11 год.

Можемо врахувати індивідуальні побажання клієнта.

Харчування можна як замовити при бронюванні екскурсії (від 150 грн з особи), так і брати з собою.

Ми розробили дуже цікаві маршрути. Ваша екскурсія буде цікаво, безпечною та захопливою.
Попереднє бронювання обов’язкове.

 

Транспортні засоби, що можуть використовуватись під час фото-сафарі:

ЗІЛ 157
Пінцгауер

 

Квадроцикл Бомбардир
Вольксваген Амарок